آموزش‌های حضوری مدرسه‌های استان بوشهر تعطیل شد

بوشهر- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به آغاز محدودیت‌های کرونایی از روز شنبه یکم آذرماه براساس تصمیم ستاد ملی کرونا، همه آموزش‌های حضوری به مدت ۲ هفته تعطیل است.

به گزارش ایرنا، مجید اجرایی روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: این تعطیلی شامل آموزش‌های رسمی، کلاس‌های تقویتی، فوق برنامه و آموزشگاه‌های علمی آزاد و آزمون‌های حضوری است.

وی اضافه کرد: همچنین حضور و فعالیت کادر اداری و آموزشی در شهر بوشهر به عنوان تنها شهر قرمز استان، مجازی است اما حضور کارکنانی که حفاظت فیزیکی، تاسیسات و سامانه‌های الکترونیکی مدرسه‌ها را بر عهده دارند، لازم و ضروری است.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش وپرورش ادامه داد: نحوه حضور و فعالیت کادر اداری و آموزشی در مراکز آموزشی در شهرستان‌ها و مناطق زرد و نارنجی به تشخیص مدیران مدرسه‌ها به نحوی که هیچ واحد آموزشی تعطیل نباشد، خواهد بود.

اجرایی تاکید کرد: در صورت فعالیت حضوری کادر اجرایی و آموزشی مدرسه‌ها، رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی الزامی است.

وی یادآور شد: در این مدت، آموزش‌های مجازی در همه شهرستان‌ها و مناطق برقرار است.

تعیین وضعیت‌های سه گانه زرد، نارنجی و قرمز بر اساس ضوابط مصوب ستاد ملی مدیریت کرونا و به صورت هفتگی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام می‌شود.

تعطیلی آموزش‌های حضوری به دلیل شیوع ویروس کرونا، در مدرسه‌های استان بوشهر از ۱۸ مهرماه آغاز شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =