پویش من یک بسیجی ام در آموزش و پرورش البرز راه اندازی شد

کرج- ایرنا- پویش من یک بسیجی ام درآموزش و پرورش البرز با شعار" فرزندان روح الله " در فضای مجازی راه اندازی شد.

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان البرز روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه هفته بسیج، بزرگداشت جانفشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است، اظهارداشت: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است.

پاسدار مجتبی آمرکاشی خاطرنشان کرد: بسیج با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است.

وی به هوشمندی حضرت امام خمینی (ره) در تشکیل بسیج اشاره و خاطرنشان کرد: عدالت خواهی میلیون ها انسان با ایمان، تنها، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود که کاربران دراین پویش به زبان قلم و هنر به آن می پردازند.

وی با بیان این که به دنبال پیروزی انقلاب اسلامی و قطع دست استکبار جهانی و منافع آنها در ایران، توطئه‌ها و فتنه‌های شیاطین علیه ایران روز به روز گسترش یافت، یادآورشد: در چنین شرایطی امام خمینی (ره) در پنجم آذر ۱۳۵۸، فرمان تاریخی تشکیل بسیج را صادر کردند و این روز در تقویم به عنوان روز بسیج نامگذاری شد.

وی تصریح کرد: کاربران فضای مجازی در حوزه آموزش و پرورش هم به مناسبت هفته بسیج در این پویش شرکت می کنند و بار دیگر به بسیجی بودن خود می بالند.

آمرکاشی تصریح کرد: بسیجیان فرهنگی در این اقدام فرهنگی و ولایت مدارانه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج در حوزه های مختلف از جمله تعلیم و تربیت را به اشتراک می گذرانند.

وی اضافه کرد: در این پویش فرهنگیان البرزی بار دیگر با یاد شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سرباز بودن خود را در مسیر انقلاب، نظام و ولایت فقیه اعلام می کنند.

آمرکاشی تاکید کرد: بسیجیان فرهنگی دراین پویش بار دیگر پای کاربودن در مسیر انقلاب و نظام را با درج پیام هایی ازحضرت  امام خمینی (ره)  و رهبر معظم انقلاب اعلام می کنند.

استان البرز بیش از ۵۰ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها