پیکر خبرنگار ایلامی در آغوش خاک آرام گرفت

ایلام - ایرنا - پیکر زنده یاد پژمان مهدوی فر از خبرنگاران و فعالان رسانه استان ایلام صبح امروز جمعه به قطعه هنرمندان بهشت رضا(ع) منتقل شد و در آغوش خاک آرام‌ گرفت.

به گزارش ایرنا، آیین تشییع و بدرقه این خبرنگار فقید امروز بدلیل محدودیت های ناشی از شیوع کرونا با حضور جمع اندکی از فعالان و پیشکسوتان عرصه مطبوعات و رسانه و خانواده داغدارش از بیمارستان امام(ره) به سمت بهشت رضا(ع) ایلام انجام گرفت.

شرکت کنندگان در این مراسم با دلی غمبار و با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل آخرین وداع خود را با زنده یاد مهدوی فر انجام دادند.

پژمان مهدوی فر، پیشکسوت مطبوعات و فعال رسانه ای استان ایلام پس از چند روز جدال با کرونا عصر دیروز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه جان به جان آفرین تسلیم کرد و دنیای فانی را وداع گفت.

وی بیش از ۲ دهه از عمر کاری خود را در رسانه های جمعی استان سپری کرد و سال ها در خبرگزاری ایرنا به عنوان رابط خبر فعالیت داشت.

خبرگزاری های ایرنا و فارس، روزنامه ابوذر و پایگاه خبری تیتر آخر در طول سال های گذشته شاهد حضور مستمر و دلسوزانه این فعال رسانه ای استان برای انعکاس مشکلات مردم بوده است.

مهدوی فر مشاور رسانه ای شرکت توزیع برق استان ایلام بود و چندی پیش نیز با رای اکثریت آرای خبرنگاران به عنوان رییس بسیج رسانه استان نیز انتخاب شد.

فوت غیرمنتظره این فعال فرهنگی همکارانش در رسانه های مختلف را در بهت و اندوه عمیقی فرو برده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =