رئیس‌ دادگستری استان مرکزی در خصوص دستگیری شهردار تفرش توضیح داد

اراک - ایرنا - رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی در خصوص دستگیری شهردار تفرش توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پرونده اتهام مالی این فرد با دقت در دست بررسی است و تا کنون جرم قطعی وی محرز نشده است.

حجت‌الاسلام سید عبدالمهدی موسوی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: شهردار تفرش روز گذشته به اتهام فساد مالی و با حکم قضایی و قرار بازداشت موقت دستگیر شد.
وی ادامه داد: بر اساس شواهد موجود ۲ نفر از مسئولان شهر تفرش نیز در این مسئله دخیل بوده‌اند که این افراد نیز شنبه یکم آذرماه به دستگاه قضایی احضار می‌شوند.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: پرونده اتهام این افراد در مراحل اولیه است و دادسرا به نتیجه قطعی در خصوص مجرم بودن آنها نرسیده است.
حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: جرم این افراد بابد در محکمه مشخص شود و احتمال این‌که با ارائه عدله کافی از سوی متهمان، دادگاه حکم تبرئه صادر کند نیز وجود دارد.
وی اضافه کرد: دستگاه قضایی نسبت به هیچ مسئولی خط قرمز ندارد و با اقتدار کامل با مفسدان در دستگاه‌های دولتی برخورد می‌کند. 

شهرستان تفرش به مرکزیت شهری به همین نام و با جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار نفر در ۸۰ کیلومتری شمال شرق اراک- مرکز استان مرکزی - واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =