کادر درمانی بیمارستان گناوه تجلیل شدند

گناوه - ایرنا - کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان گناوه روز جمعه در آیینی باحضور مسئولان تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، در این آیین که باحضور فرماندار و امام جمعه گناوه در محوطه فضای سبز بیمارستان برگزار شد، بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تعداد معدودی کادر درمانی به نمایندگی از ۲۲۰ نفر از کارکنان این بیماریتان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

امام جمعه گناوه در این آیین گفت: آنچه که امروز به آن نیاز داریم و مردم باید بسیار به آن اهمیت دهند و به عنوان قدردانی واقعی از مجاهدت‌های کادر درمان به شمار می‌رود، تنها  رعایت کردن مسائل بهداشتی است.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: با  افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، فعالیت کادر درمان زیادتر  می شودکه مشکلاتی برای آنان از جمله خستگی به همراه دارد.

وی اظهارکرد: تنها راه ریشه کنی بیماری کرونا و کمک به کادر درمان، رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است که بارها در این زمینه تاکید شده‌است.

فرماندار گناوه گفت : با شیوع ویروس منحوس کرونا، جامعه بیش از پیش متوجه فداکاری‌های کادر درمان و جامعه پزشکی شده‌است.

غلامرضا مهرجو افزود:  اگر زحمات بی‌وقفه و شبانه‌روزی شما عزیزان نبود چه بسا خطرات این بیماری بیش از آنچه امروز ناظر آن هستیم، گسترش می‌یافت.

دکتر محمدعلی دریانورد رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: مردم مهربان و نجیب این شهرستان از ابتدای شروع بیماری کرونا در کنار کادر درمان بوده‌اند و آنچه این شرایط را برای همکاران در این شرایط هموار کرده مایه دلگرمی است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد و تاکنون ۹۷ نفر بر اثر مبتلاشدن به این بیماری فوت کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =