استکبار جهانی قادر به خاموش کردن صدای مقاومت نیست

بغداد – ایرنا- «جنبش النُجَباء» از گروههای مقاومت اسلامی عراق در واکنش به اقدام آمریکا در بستن دو دامنه فعال اینترنتی دیگر متعلق به این جنبش تاکید کرد که استکبار جهانی نخواهد توانست صدای مقاومت را خاموش کند.

به گزارش ایرنا، معاونت رسانه‌ای جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء در واکنش به اقدام دولت آمریکا در از دسترس خارج کردن دو دامنه دیگر فعال متعلق به این جنبش با انتشار بیانیه‌ای خاطرنشان ساخت: استکبار جهانی بارها تمام ظرفیت‌های مادی و نظامی خود را برای خاموش کردن صدای مقاومت بکار بسته، اما ناکام مانده است.

در این بیانیه با اشاره به اینکه "اقدام علیه رسانه مقاومت، جزئی از پروژه هدف‌گیری سلاح مقاومت می‌باشد"، تأکید شده است: صدای رسانه‌ایِ النُجَباء ضربات سهمگینی را به دشمن آمریکایی وارد نموده و ضمن افشای نقشه‌هایشان، با توطئه سلب آرامش از عراق و منطقه مقابله کرده است.

جنبش النُجَباء در بیانیه امروز خود  "تقابل دولت شرور آمریکا با آزادی بیان و استقلال را عجیب ندانست" و تاکید کرد: با همه توان به مسیر خود ادامه می‌دهیم و اینگونه اقدامات، خللی در رویکرد مقاومت‌محور النُجَباء ایجاد نخواهد کرد.

در ادامه سیاست‌های تحریمی واشنگتن علیه مقاومت اسلامی النُجَباء، با دستور سازمان بازرسی ویژه‌ی وزارت بازرگانی آمریکا، به تازگی دامنه‌های اینترنتی متعلق به شبکه ماهواره‌ای النُجَباء و اداره روابط بین‌الملل النُجَباء مسدود شدند.

این اقدام خصمانه درحالی است که چندی قبل هم دامنه پایگاه اینترنتی النُجَباء با حکم وزارت دادگستری آمریکا مصادره شده بود.

پیش از آن نیز کنگره، وزارت امور خارجه و وزارت خزانه‌داری آمریکا لوایح و دستورالعمل‌های تحریمی سختگیرانه‌ای را علیه مقاومت اسلامی النُجَباء و شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش، به اجرا گذاشته بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =