لازمه مهار کرونا تغییر سبک زندگی و اعمال محدودیت‌ها است

همدان- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا علاوه بر مباحث بهداشتی حوزه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را نیز تحت تاثیر قرار داده است افزود: برای مهار این ویروس چاره‌ای جز اعمال محدودیت‌ها و تغییر سبک زندگی نیست.

ابوالقاسم الماسی پنجشنبه شب در آیین معارفه بخشدار شراء از توابع شهرستان همدان گفت: با شیوع ویروس کرونا شرایط غیر عادی در جهان حاکم شد که ایران نیز متاثر از این پدیده با مشکلاتی مواجه شده است.

وی افزود: مشکلات اقتصادی و تنگناهایی که در تولید، معیشت و اشتغال وجود دارد باعث فشار مضاعف بر مردم شده که این شرایط وظیفه خدمت به مردم را در هر مسوولیتی سنگین تر کرده است.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به رفع این مشکلات نیست و غلبه بر وضعیت موجود نیازمند مشارکت و عزم جدی همه مردم است بر ضرورت اقناع سازی عمومی و همکاری در راستای قطع زنجیره کرونا تاکید کرد.

الماسی اظهارداشت: باید از همه ظرفیت‌های موجود و تریبون‌های در اختیار روحانیان، معتمدان و دیگر اقشار صاحب نفوذ در جامعه برای آگاهی بخشی و اقناع سازی عمومی استفاده کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه مقوله مهمی که پیش رو داریم انتخابات ریاست جمهوری است افزود : انتخاب مردم در نظام ما بسیار با اهمیت است و بخش وسیعی از بدنه جامعه از طریق انتخابات وارد عرصه خدمت به مردم می‌شوند.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری همدان با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری انتخابات ریاست جمهوری در عرصه داخلی و بین المللی یادآوری کرد: زمینه سازی برای پویایی، افزایش مشارکت و برگزاری انتخاباتی سالم تلاش همه مدیران، مجریان و مردم را می‌طلبد.

الماسی گفت: شان و شوکت مردم ساکن در بخش شراء خدمتگزاری بیشتر و تلاش مضاعف است که امیدواریم نماینده دولت در این بخش بتواند به خوبی در این راستا با تعامل از ظرفیت‌های موجود بهره گیری کند.

وی با قدردانی از خدمات صادقانه ابراهیم مولایی نیا در طول تصدی ۶ ساله بخشداری شراء گفت: آقای خلیلی نیز از نیروهای خوشفکر و توانمند است که امیدواریم با تعهد و مسوولیت پذیری بالا نسبت به برآورده کردن انتظارات مردم این بخش و اجرای ماموریت‌های دولت گام‌های موثر بردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =