محدودیت تردد در جاده‌های لرستان از یکم آذرماه آغاز می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: باتوجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این ویروس، محدودیت و ممنوعیت‌هایی از ساعت هشت صبح شنبه یکم آذر ماه ۹۹ تا اطلاع ثانوی در مبای ورودی و خروجی سطح لرستان اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا سرهنگ مصطفی دالوند روز جمعه به رسانه ها اعلام کرد: ورود و خروج کلیه خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستان‌های قرمز به دیگر شهرستان‌های کشور، همچنین ورود کلیه خوردهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های قرمز ممنوع است.

رئیس پلیس راه لرستان ادامه داد: نحوه اجرای طرح در شهرستان‌های دارای وضعیت نارنجی به این صورت است که ورود کلیه خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستان‌های نارنجی به سایر شهرها ممنوع؛ همچنین ورود کلیه خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی ممنوع خواهد بود.

سرهنگ دالوند با اشاره به نحوه اجرای طرح محدودیت‌های عبور و مرور در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد بیان کرد: ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های دارای وضعیت زرد عادی است، همچنین خروج پلاک‌های بومی از شهرهای دارای وضعیت زرد عادی خواهد بود.

وی ادامه داد: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا نحوه اعمال قانون در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های نارنجی در هر ۲۴ ساعت مبلغ ۵۰۰ هزار تومان با کد ۲۱۷۷ اعمال می‌شود و در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های با وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت مبلغ یک میلیون تومان با کد ۲۱۸۱ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =