قاتل کهگیلویه و بویراحمدی دستگیر شد

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قاتل بویراحمدی کمتر از ۳ ساعت پس از وقوع قتل دستگیر شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی پلیس استان، سرهنگ کیقباد مصطفایی در این باره اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه منجر به قتل در دهستان دشتروم از توابع شهرستان بویراحمد بلافاصله مأموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضائی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: در بررسی ماموران  مشخص شد مصدوم که به وسیله اسلحه گرم  مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

 فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: قاتل که پس از وقوع قتل متواری شده بود با ارشاد ماموران و  همکاری خانواده اش توسط ماموران پلیس های تخصصی آگاهی و  اطلاعات انتظامی استان در کمتر از ۳ ساعت  به همراه یکی دیگر از همدستانش در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر شد.

سرهنگ مصطفایی با اشاره به این که در این درگیری ۴ نفر دیگر مجروح و جهت مداوا به بیمارستان منتقل شده اند خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و علت و  انگیزه  خود از قتل را اختلافات مالی بیان نمود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره  به این که در این رابطه یک قبضه اسلحه گرم کشف و ضبط شد گفت: با حضور مقتدرانه پلیس و دستگاه توانمند قضائی امنیت در منطقه برقرار است و  پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند برخورد قاطع و قانونی بعمل خواهد آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =