۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۵۲
کد خبرنگار: 2448
کد خبر: 84116545
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ستاد ترامپ از پیگیری شکایات انتخاباتی خود در میشیگان منصرف شد

تهران- ایرنا- وکیل رییس جمهوری آمریکا پنجشنبه شب اعلام کرد که کمپین ترامپ شکایت انتخاباتی خود در میشیگان را پس گرفته است.

به گزارش ایرنا از شبکه سی ان بی سی، رودی جولیانی وکیل ترامپ دلیل عقب نشینی از شکایت کمپین بازشماری آرای ترامپ در ایالت میشیگان را به خاطر خودداری هیئت آرا برای تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد.

دیوید فینک وکیل شهر دیترویت با رد ادعای وکیل ترامپ گفت: آنها به این دلیل از ادامه پیگیری شکایت خود منصرف شدند که به خوبی می‌دانستند در پایان این پرونده بازنده خواهند شد.

سه هفته از پایان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا می‌گذرد و به رغم پیروزی قطعی جو بایدن نامزد دموکراتها در انتخابات، کمپین ترامپ با پیگیری برخی شکایات خواهان بازشماری آرا و تغییر آرا در ایالت‌های مهم به نفع خود است.

ترامپ با نادیده گرفتن نتایج رسمی انتخابات در این مدت بارها در حساب توئیتری خود مدعی  پیروزی در انتخابات و وجود تقلب در آرای انتخاباتی شده است، موضوعی که به کرات  ادعاهای وی با محدودیت و برچسب‌های هشدارآمیز توئیتر همراه شده است.

تمامی پیام‌های توئیتری ترامپ در این زمینه با محدودیت و هشدار شبکه اجتماعی توئیتر مواجه شد که به مخاطب یادآوری می‌کند «این ادعاها دروغ و ستیزه جویانه است».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =