مربی سپاهان: تیم ما رو به جلو حرکت می‌کند

اصفهان- ایرنا- مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم ما که بازی باکیفیتی را در مقابل آلومینیوم اراک به نمایش گذاشت، قدم به قدم رو به جلو حرکت می‌کند.

به گزارش ایرنا، علیرضا مرزبان، شامگاه پنجشنبه در نشست خبری مجازی پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک افزود: زمانی که در فصل گذشته سپاهان دچار حاشیه شد و سهیمه آسیا را کسب نکرد مهمترین دلایل این ناکامی را بررسی کردیم و تلاش ما این بود تا تیم خود را از بحران خارج کنیم.

وی اظهار داشت: در این راستا حل مسائل فنی، بدنی و روانی بازیکنان را دستور کار قرار دادیم و خوشحالیم که توانستیم در مرتفع کردن این مشکلات موفق شویم.

مرزبان با تاکید براینکه هنوز همه مسائل تیم ما بصورت کامل مرتفع نشده است که باید ریشه‌ای حل شود، تصریح کرد: باید قدم به قدم جلو برویم و بخاطر بازی امروز به بازیکنان تیم خود تبریک می‌گویم که ارزش‌هایشان را بخوبی نشان دادند و پیروز میدان شدند.

وی تصریح کرد: امیدوارم مسیر خود را در مسیر پیشرفت و قهرمانی را ادامه دهیم چون راه سختی در پیش‌رو دایم و باید قدرت تحمل بالا داشته باشیم تا بتوانیم در سختی‌ها زندگی کنیم و موفق شویم.

مربی تیم سپاهان در عین حال تاکید کرد: نبود هواداران در فوتبال معنا ندارد که با توجه به شیوع ویروس کرونا، مشکل ما و همه جهان است اما امروز هواداران سپاهان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، تیم ما را برای بازی مقابل آلومینیوم اراک بدرقه کردند که احساس قوی و فوق‌العادای ایجاد کرد تا نشان دهیم، همه ما با هم هستیم.

وی گفت: در نیمه دوم بازی، مُحرم نویدکیا سرمربی تیم دستورات و ریزه‌کاری‌های فوتبال را بخوبی به بازیکنان انتقال داد و باعث پیروز تیم سپاهان شد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه بدون تماشاگرِ نقش جهان اصفهان برگزار و در پایان، تیم میزبان موفق شد در یک بازی برتر، میهمان اراکی خود را با یک گل بدرقه کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =