سرمربی ذوب آهن: بازی سختی مقابل ماشین‌سازی داریم

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اشاره به بازیکنان جوان ماشین‌سازی تبریز گفت: با توجه به اینکه این تیم از بازیکنان جوان، دونده و جویای نام بهره می‌برد بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. 

رحمان رضایی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی و ذوب آهن با بیان اینکه در دو هفته گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم، اضافه کرد: نقاط ضعف و قوت تیم حریف را هم آنالیز کردیم و با بچه ها روی این نقاط تمرین کردیم تا دست پر از زمین بیرون بیاییم. 

سرمربی تیم ذوب آهن در مورد جذب بازیکن جدید عنوان کرد: با توجه به ابنکه دیشب آخرین فرصت نقل و انتقالات فصل تمام شد ولی از بازیکنان آزاد که رضایت نامه در اختیار داشته باشند در صورت بهبود مالی باشگاه می توانیم استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که فردا مقابل ماشین سازی تهاجمی بازی خواهند کرد یا خیر؟ اظهار کرد: ما به دنبال بازی منطقی هستیم و نخست سعی می کنیم دروازه خودمان را بسته نگه داریم و بعد به گل دست یابیم. 

مربی ماشین‌سازی : بازی خوبی را به نمایش خواهیم گذاشت

به گزارش ایرنا، اکبر خلیلی نسب مربی ماشین سازی هم با بیان اینکه فردا با تیم خوبی بازی داریم که تیم ریشه داری در فوتبال ایران است، افزود: ذوب آهن تیمی پر مهره است که کادر فنی خوبی را نیز در اختیار دارد و با شناختی که از این تیم داشته ایم در طول هفته تمرینات خوبی را نیز پشت سر گذاشته ایم و انشاالله که دست پر از زمین بیرون خواهیم آمد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در دیدار گذشته با فولاد خوزستان در داوری مسائلی بوجود آمد که امیدواریم داوری دیدار فردا تحت تاثیر قرار نگیرد و تیم داوری قضاوت خوب و عادلانه ای داشته باشد.

خلیلی نسب در خصوص غایبان هفته اول ماشین سازی گفت: هفته گذشته چند بازیکن خود را در اختیار نداشتیم که خوشبختانه پیمان بابایی و فرشاد اسدی به جمع ما اضافه شده اند و فردا آنها را در اختیار خواهیم داشت. 

دیدار تیم های ماشین سازی و ذوب آهن از هفته دوم لیگ برتر فوتبال فردا جمعه از ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه سردار شهید سلیمانی تبریز برگزار خواهد شد.    

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =