سرمربی آلومینیوم اراک: داور، شاکله تیم ما را به هم ریخت

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: داور دیدار ما مقابل سپاهان اصفهان، شاکله تیم ما را به هم ریخت و باعث شد زحمات یک هفته‌ای بازیکنان ما به هدر برود.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی، شامگاه پنجشنبه بعد از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان در نشست خبری مجازی افزود: تیم ما بازنده این دیدار نبود چون فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت و در نیمه نخست حتی موقعیت زدن گل داشت که با اشتباهات داور و کمک داور، زحمات ما به هدر رفت.

وی افزود: در فوتبال، "علی دایی"(ها) را بدلیل زدن حرف حق در باره مسائل داوری، محروم می‌کنند و این حق نیست.

خطیبی با انتقاد شدید از داوری این دیدار اظهار داشت: اشتباه داوری را با سند به ناظر بازی نشان دادم و آن وقتی بود که گل سپاهان در آفساید زده شد.

وی تصریح کرد: بازیکن تیم ما روی زمین افتاده و از سرش خون جاریست اما داور این صحنه را نمی‌بیند و داور چهارم می‌گوید به نظرم، گل سپاهان خطا بود.

خطیبی افزود: کارشناسان باید اشتباهات داوری را بصورت درست بیان کنند تا فوتبال کشور ما پیشرفت کند.

وی تصریح کرد: در مجموع دیدار امروز را بخاطر داور بازنده شدیم، هرچند تیم آلومینیوم اراک، فوتبال باکیفیت و خوبی بازی کرد و روزبه‌روز بهتر خواهد شد.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه هر ۲ تیم فوتبال خوبی ارائه کردند، گفت: موقعیت‌های خوبی در بازی امروز بوجود آمد و هر ۲ تیم، جنگده ظاهر شدند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه بدون تماشاگرِ نقش جهان اصفهان برگزار و در پایان، تیم میزبان موفق شد در یک بازی برتر، میهمان اراکی خود را با یک گل بدرقه کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =