مربی تیم فولاد خوزستان: دنبال سه امتیاز بازی مقابل استقلال هستیم

اهواز - ایرنا - مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم های فولاد و استقلال به فکر ارایه یک بازی زیبا و در حد نام تیمشان هستند اما باید بگویم که ما به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستیم.

به گزارش ایرنا مهدی هاشمی نسب پنجشنبه شب که به جای جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با استقلال حاضر شد افزود: در طول هفته تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم و امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را ارایه داده و بتوانیم با دست پر از میدان خارج شویم. در کل امیدوارم هر تیمی که خوب کار کرد، به حقش برسد.

وی در پاسخ به این پرسش که باشگاه استقلال پیش از بازی فردا خواستار تغییر داور شده گفت: در مورد داوری حرفی ندارم چون این کنفرانس مربوط به مسایل فنی است اما اگر بنا بر به بیانیه دادن باشد ما پارسال در بازی با ذوب آهن به دلیل اشتباه سهوی آقای زاهدی فر باختیم ولی نه اعتراض کردیم و نه بیانیه دادیم. در هر صورت امیدوارم ستاره بازی فردا داور باشد و شاهد یک بازی خوب باشیم.

مربی تیم فولاد در خصوص خریدهای جدید تیم فولاد خوزستان بیان کرد: از خریدهای تیممان راضی هستیم و جا دارد از آقایان آذری و محمدی تشکر کنم که بازیکنان مد نظر کادر فنی را جذب کرد. با توجه به اینکه امسال نماینده ایران در آسیا هستیم امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در خصوص جدایی ۲ مهاجم این تیم افزود: از آنجا که ما هفت بازیکن زیر ۲۵ سال داشتیم و باید از چهار نفر آنها استفاده میکردیم به این نتیجه رسیدیم که باقرپور از ما جدا شود اگرچه سال گذشته خیلی خوب کار کرد که جا دارد از این بازیکن تشکر کنم.

هاشمی نسب در مورد جدایی بوعذار گفت: با توجه به حضور پاتوسی و آبشک و نفراتی که در آن پست داشتیم، به این بازیکن بازی نمی رسید در حالی که خودش دوست داشت فیکس بازی کند. بوعذار هم پارسال زحمت زیادی برای ما کشید و برای این بازیکن هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی با بیان اینکه امیدوارم هر چه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه باشیم ادامه داد:امیدوارم در بازی روز جمعه ۳۰ آبان، بازی همیشگی خود را ارایه دهیم و در نهایت مزد زحماتمان را بگیریم.

سرمربی استقلال در نشست خبری شرکت نکرد

به گزارش خبرنگار ایرنا محمود فکری سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری پیش از بازی با فولاد حاضر نشد.

دیدار ۲ تیم فردا ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =