اولین و آخرین برد جوانان ارومیه در لیگ دسته یک والیبال رقم خورد

مشهد- ایرنا- در ادامه رقابتهای گروه الف لیگ دسته یک والیبال کشور در مشهد تیم شهرداری جوان ارومیه توانست در آخرین بازی خود تیم مرودشت شیراز را شکست دهد.

به گزارش ایرنا، تیم "شهرداری جوان ارومیه" عصر پنجشنبه در دیدار با تیم "مرودشت شیراز" با نتایج ۲۰-۲۵، ۲۵-۱۸، ۲۳-۲۵، ۲۵-۱۵ و ۱۵-۹ موفق شد سه بر دو تیم مقابل را شکست دهد.

پنجشنبه روز استراحت تیم هاست اما دیدار دو تیم شهرداری جوان ارومیه و مردوشت شیراز به درخواست خودشان امروز در سالن مهران مشهد برگزار شد، به این ترتیب مرودشت شیراز نیز در آخرین دیدار خود با قبول شکست در قعر جدول گروه الف قرار گرفت.

تاکنون در رقابتهای متمرکز گروه الف لیگ دسته یک والیبال کشور در مشهد، تیم "مس رفسنجان" با چهار بازی و چهار برد و تیم "هوادار تهران" با سه بازی و سه برد در صدر قرار دارند و پس از آنها فولاد خراسان، ملوان تهران و اشتادسازه مشهد در رده‌های سوم تا پنجم این گروه ۹ تیمی قرار گرفته اند.  

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله قرار بود هر تیم پنج دیدار برگزار ‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابتها تعیین شود اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به واسطه محدودیتهای کرونایی ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =