آموزش در همه مدارس لرستان غیرحضوری شد

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های اعمال شده، تمامی مدارس شهری و روستایی لرستان به مدت ۲ هفته تعطیل و آموزش به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزار ایرنا ، صیاد درگاه پور روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: فرآیند آموزش در این ۲هفته به صورت آموزش غیرحضوری در بستر شبکه شاد، آموزش تلویزیونی و مکاتبه ای دنبال می شود.

وی افزود: حضور کادر اداری مدارس در این ۲هفته در تمامی شهرستان‌ها و مناطق استان منتفی می باشد اما رصد فرآیند آموزش از سوی مدیر یا معاونین مدارس با هدف حصول اطمینان به تحقق امر آموزش ضروری است.

وی گفت: مطابق بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۱۳۹۹/۸/۲۷ در خصوص طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ ، ترتیبی اتخاذ گردد تا برنامه‌ریزی لازم برای حضور کارکنان در وضعیت های مختلف مشخص و به آنها ابلاغ شود.

از ابتدای شیوع کرونا تا زمانی که آخرین آمار توسط دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام شده ابتلای قطعی ۵۰ هزار و ۴۷۱ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد ۹۹۶ نفر جان باخته اند.

استان لرستان هم اکنون در وضعیت فوق قرمز شیوع کرونا قرار دارد.

در این استان تنها شهرستان چگنی در وضعیت زرد دارد مابقی شهرستانها در حالت فوق حاد یا بحرانی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =