امامت جمعه یک شبکه اثر گذار در کشور است

بندرعباس-ایرنا- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به مسولیت بسیار حساس و مهم امامان جمعه گفت: امروز امامت جمعه یک شبکه عظیم و گسترده واثرگذار در کشور است.

به گزارش ایرنا آیت الله محمد عبادی زاده عصر پنجشنبه در آیین  معارفه امام جمعه جدید میناب اظهارداشت: مردم، ائمه جمعه را با دقت زیادی زیرنظر دارند و از آنها الگو می‌گیرند و از همه مهمتر از ، زیر نظارت خداوند متعال هستیم پس باید همواره مراقب اعمال و گفتار خود باشیم و فضای اسلامی را در شهر تقویت و نماز جمعه راقدربدانیم.

امام جمعه بندرعباس در ادامه با گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج تاکید کرد: به برکت خون شهدا است که امروز رهبر ما با این اقتدار در مقابل ابرقدرت‌ها موضع می‌گیرد و جمهوری اسلامی به این عزت و قدرت در سطح منطقه و جهان رسیده است.

وی افزود: هرکس که در جمهوری اسلامی مسوولیت و وظیفه ای دارد باید شکرگزار خداوند متعال باشد و از این موقعیت الهی در راه خدمت به دین و حکومت اسلامی نهایت استفاده را ببرد و برای آخرت خود توشه جمع کند.

 درپایان حجت الاسلام محسن ابراهیمی به عنوان امام جمعه جدید میناب معرفی شد و از تلاشهای امامان جمعه سابق در میناب تقدیر بعمل آمد.

مرحوم حجت الاسلام علیرضا صفائی حائری امام جمعه سابق شهرستان میناب ۱۱ مردادماه امسال براثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =