استاندار کرمان: امنیت در جنوب شرق کشور برقرار است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به آشنایی خود از مسائل امنیتی جنوب شرق کشور گفت: این منظقه حوزه وسیع فعالیتی دارد و منطقه پرچالشی است اما نیروهای مسلح ما به خوبی توانستند امنیت را در آنجا فراهم کنند.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز پنجشنبه در دیدار با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نزاجا افزود: رویکرد مردمی، اجتماعی و بنیه تاکتیکی و حرفه‌ای ارتش از افتخارات نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود.

وی تصریح کرد: ارتش با نیروها و  ساختار، دانش و تجهیزات  حرفه ای پشتیبان محکمی برای نظام است و رویکرد مردمی و اجتماعی ارتش در بحران‌های مختلف مشهود است.

استاندار کرمان تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی در جریان بیماری کرونا، در کنار سایر نیروهای مسلح حضور داشتند و هم افزایی در تامین امنیت ضروروی است.

وی اظهار داشت: همه مسائل ذیل سایه امنیت است و تا زمانی که امضای ما اعتبار دارد باید در جهت رفاه مردم، امنیت باثبات کشور و سربلندی و تقویت پایه‌های نظام جمهوری اسلامی تلاش کنیم .

استاندار کرمان همچنین از خدمات ارتش در تامین امنیت استان، لایروبی رودخانه‌ها و رویکردهای اجتماعی قدردانی کرد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نیز با تبریک انتصاب دکتر زینی‌وند به عنوان استاندار کرمان ، سوابق ایشان را در حوزه امنیتی یادآور شد و گفت: قرارگاه منطقه‌ای، محوریت فرماندهی یگان‌ها را در سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان به عهده دارد.

سرتیپ امیر غلامعلیان با اشاره به راه‌اندازی تیپ واکنش سریع در کرمان افزود: مجموعه نیروی قوی و قدرتمند ارتش در کنار سپاه و نیروی انتظامی، بحث امنیت استان را تامین‌ می‌کند و آمادگی کامل را برای رفع دغدغه‌های امنیتی استان دارد.

وی با اشاره به اقدامات مردم‌یاری و کمک به مردم در بحران‌ها، شامل توزیع اقلام و کمک‌های مومنانه میان مستمندان و بحث ضدعفونی و توزیع مواد بهداشتی در بحث کرونا تصربح کرد: قرارگاه عملیاتی جنوب شرق نزاجا در کنار تامین امنیت، مباحث فرهنگی، معیشتی و اقتصادی را دنبال می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =