۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۳
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 84116377
۰ نفر

برچسب‌ها

گروه های شغلی مشمول محدودیت باید پلمب شوند

ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: گروه های شغلی مختلف مشمول محدودیت طرح مقابله با کرونا که از اول آذرماه اجرا می شود، باید برای جلوگیری از فعالیت پلمب شوند.

به گزارش ایرنا، دکتر جمیل صادقی فر عصر پنجشنبه در قرارگاه استانی کرونا افزود: با توجه به اینکه برخی صنوف بدور از چشم بازرسان فعالیت می کنند باید درب همه گروه های شغلی بصورت قانونی پلمب شوند تا اجازه فعالیت نداشته باشند.

وی با بیان اینکه نباید به بسته شدن گروه های شغلی توسط اصناف بسنده شود، ادامه داد: بازرسان متولی برای جلوگیری از فعالیت غیر قانونی این مشاغل در ایام اجرای طرح اقدام به پلمب این واحدها کنند.

وی اظهار کرد: همچنین از روز شنبه نظارت بر گروه شغلی یک که فعالیت دارند باید مضاعف شده و نظارت بر نحوه فعالیت این مشاغل بیشتر از قبل باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به مجاز بودن فعالیت گروه های شغلی یک در مناطق قرمز از اول آذر ماه گفت: ممکن است نسبت به گذشته این گروه‌ها شلوغ تر شده که باید رعایت پروتکل‌ها در این مشاغل بیشتر از گذشته باشد.

صادقی فر حضور و مراجعه مردم در بازار را مشکل اساسی موجود عنوان کرد و گفت: باید انگیزه مردم برای مراجعه به خیابان پایین آمده و در این زمینه تعطیلی مشاغل یکی از مهمترین راهکارها است.

به گفته صادقی فر ، اکنون روند ابتلا به کرونا نسبت به گذشته بیشتر شده به طوری که در هسته مرکزی شهر ایلام شانس ابتلا در افراد ۱۰ برابر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =