۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۳
کد خبرنگار: 3046
کد خبر: 84116367
۲ نفر

برچسب‌ها

از طرح ۳۰۷۰  چه می‌دانید؟

قم-ایرنا- اداره کل تامین اجتماعی قم در راستای دولت الکترونیک و تحول دیجیتال این سازمان برای غیرحضوری کردن خدمات عمومی از طرح ۳۰۷۰ خود رونمایی کرده است.

سال ۹۹، با عنوان سال تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی نامگذاری شده است و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص غیرحضوری کردن خدمات دستگاهها، این سازمان به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا، طرح ۳۰۷۰ را در قالب دوشنبه های دیجیتال آغاز به کار کرده است.

در این طرح، دوشنبه هر هفته یک سرویس کاملا غیر حضوری و جدید، به بیمه شدگان و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی رونمایی و ارائه می‌شود.

بر اساس تعداد مراجعات و سرویس های پرتراکم، خدمات تامین اجتماعی اولویت بندی شده و مقرر گردیده است تا پایان بهمن ماه جاری، با راه اندازی ۳۰ سرویس کاملا غیرحضوری، ۷۰درصد مراجعات به شعب تامین اجتماعی حذف گردد و به همین دلیل این طرح، ۳۰۷۰ نامگذاری شده است.

با توجه به طرح ۳۰۷۰ سازمان تأمین اجتماعی و توسعه خدمات غیرحضوری به جامعه تحت پوشش از تمامی بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایانی که تاکنون در سامانه خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی ثبت نام نکرده‌اند، دعوت می‌شود که از طریق نشانیeservices.tamin.ir و یا لینک مستقیم از سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی tamin.ir و یا سایت اداره کل تامین اجتماعی قم به نشانی qom.tamin.ir نسبت به ثبت نام و ثبت شماره حساب بانکی اقدام کنند.

* محمدتلخابی، رییس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان قم/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =