بیان عملکرد صحیح دولت به دور از بزرگنمایی وظیفه روابط عمومی‌هاست

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر لزوم تلاش بیشتر در راستای تبیین دستاوردهای دولت با وجود مشکلات اقتصادی و همه‌گیری کرونا گفت: بیان عملکرد صحیح دولت به دور از بزرگنمایی وظیفه روابط عمومی‌ها در این برهه حساس است.

علی مصطفوی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از روابط عمومی‌های برتر آذربایجان‌غربی اظهار داشت: با همه تلاش‌های انجام گرفته، به دلایل مختلف در بیان عملکردها خوب عمل نشده است.

وی طرح "تابش امید" را اقدامی ‌موثر در راستای بیان عملکرد دولت ارزیابی کرد و ادامه داد: انتظار می‌رود این طرح تداوم داشته باشد تا نسبت به اطلاع‌رسانی اقدامات دولت اهتمام جدی‌تری صورت گیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: احیای دریاچه ارومیه یکی از اقدامات شاخص دولت در کشور به شمار می‌رود که به‌زودی با افتتاح تونل انتقال آب به دریاچه این دستاورد تکمیل‌تر می‌شود.

وی اظهار کرد: هر دولتی با مشکلات و موفقیت‌هایی روبرو بوده و دولت تدبیر و امید همه توان خود را برای تامین رفاه مردم به‌کار گرفته است.

مصطفوی با تاکید بر اینکه اقناع‌سازی مردم و تنویر افکار عمومی، ‌تدبیری مهم در راستای کاهش ابتلا به کرونا در کشور و آذربایجان‌غربی است، گفت: روابط عمومی‌دستگاه‌های اجرایی نقش موثری در تنویر افکار عمومی ‌برعهده دارند.

وی افزود: علاوه بر تحریم‌های ظالمانه دشمن، ویروس کرونا نیز مزید بر علت شد تا اهداف تعیین شده به طور کامل محقق نشود.

وی اظهار امیدواری کرد که با همراهی روابط عمومی‌ها، رسانه‌ها و مردم طرح جدید محدودیت‌های مربوط به کرونا در استان با مشارکت مردم به خوبی اجرا شود.

در این مراسم از روابط عمومی‌های برتر آذربایجان‌غربی در طرح "تابش امید" قدردانی شد؛ طرح تابش امید، طرحی در راستای ارائه اقدامات دولت با  استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای در سال آخر دولت تدبیر و امید است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =