مردم نگران تامین نان در ایام محدودیت کرونا نباشند

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به فعالیت نانوایی‌های استان در طول روزهای محدودیت کرونا در آذرماه گفت: مردم استان نگران وضعیت نان در این ایام نباشند.

نادر صادقی روز پنجشنبه در جلسه کارگروه آرد و نان آذربایجان‌غربی با تأکید بر ساماندهی و تعدیل قیمت نان و جلوگیری از چند نرخی شدن آن اظهار داشت: ماهانه ۳۰ هزار تن آرد در سطح استان توزیع می‌شود که ۲۴ هزار تن از نوع یارانه‌ای یک و ۶ هزار تن از نوع یارانه‌ای ۲ است.

وی با اشاره به اهمیت نظارت بر واحدهای نانوایی اضافه کرد: تمام نانوایی‌های استان در طول محدودیت‌های کرونا که از یکم آذرماه آغاز می‌شود، ارائه خدمات می‌کنند و برای آرامش خاطر مردم فعالیت این صنف، فردا جمعه نیز دایر و هیچ واحد نانوایی تعطیل نخواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه در بحث تأمین آرد در شهرستان‌ها مشکلی وجود ندارد افزود: تعداد نانوایی‌ها در این استان با توجه به جمعیت استان، ۲ برابر میانگین کشوری است.

وی با تأکید بر افزایش ساعت کاری برخی از واحدهای نانوایی نیز اظهار کرد: ۵۰ واحد با ساعت کاری ۲ برابر و دریافت سهمیه بیشتر از فردا آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند.

به گزارش ایرنا، امروز پنجشنبه به دنبال اعلام اجرای محدودیت‌های کرونایی از اول هفته آینده، صف‌های طولانی در مقابل نانوایی‌ها به ویژه در ارومیه ایجاد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha