هیات رییسه دانشگاه آزاد مشکلات و پیشرفت‌های خود را گزارش کنند

تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون دانشگاه آزاد گفت: هیات رییسه این دانشگاه در بازه‌های زمانی فراکسیون را در جریان مسائل، مشکلات و پیشرفت‌های دانشگاه آزاد قرار دهند تا فراکسیون بتواند تمام تلاش خود را برای کمک به دانشگاه آزاد در حوزه تقنین و نظارت به کار گیرد.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا، سارا فلاحی درباره نخستین جلسه هیات رییسه فراکسیون دانشگاه آزاد افزود: در این جلسه در رابطه با نقشه راه فراکسیون، اولویت‌ها و فوریت‌های آن بحث و تبادل نظر شد و رابطه دو طرفه فراکسیون و دانشگاه آزاد و ارائه گزارش عملکرد توسط دانشگاه آزاد به فراکسیون از مهم ترین تصمیمات جلسه مذکور بود.

فلاحی اظهار داشت: در این ارتباط دو سویه باید مطالبات فراکسیون از مسئولان دانشگاه آزاد و درخواست‌های دانشگاه آزاد از فراکسیون در مسیر درستی قرار بگیرد تا از دل این ارتباط و تعامل دو سویه مسائل دانشگاه آزاد احصا شود و فراکسیون در راستای مساعدت برای حل آن‌ها وارد عمل شود.

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه مقرر شد که هیات رییسه دانشگاه آزاد در بازه‌های زمانی مشخص با فراکسیون جلسه برگزار کند و فراکسیون را در جریان مسائل، مشکلات و پیشرفت‌های دانشگاه آزاد بگذارد تا فراکسیون بتواند تمام تلاش خود را برای کمک به دانشگاه آزاد در حوزه تقنین و نظارت به کار بگیرد.

سخنگوی فراکسیون دانشگاه آزاد تاکید کرد: ارائه یک برنامه پنج ساله برای اعتلای دانشگاه آزاد از دیگر محورها و خواست‌های فراکسیون بود که باید به عنوان پیشنهاد به مدیریت دانشگاه آزاد ارائه شود تا دانشگاه آزاد در  مسیر ارائه و عملیاتی کردن آن پیش برود.

فلاحی تصریح کرد: گزارش عملکرد و برگزاری جلسات با شورای مرکزی تشکل‌های دانشگاه‌ها، بسیج اساتید و ...با فراکسیون از دیگر مصوبات جلسه مذکور بود و در پایان مقرر شد جلسات هیات رییسه فراکسیون هر ۱۵ روز یک بار و جلسات اعضای فراکسیون هر سه ماه یک بار برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =