لیگ دسته یک والیبال بدون حضور تماشاچی برگزار شد

مشهد- ایرنا- داور بین الملی والیبال گفت: رقابتهای متمرکز لیگ دسته یک والیبال در مشهد بدون حضور تماشاچی و با هیجان کمتر برگزار شد.

احمد سرمست روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور تماشاچی در سالن بازی به بازیکنان انگیزه می‌دهد، هرچند از نظر داوری تماشاچیان کار ما را قدری مشکل می‌کنند و در این دوره از بازیها در قضاوت راحت بودیم.

وی ادامه داد: با وجود شرایط کرونایی و ممنویت حضور تماشاچی در سالن بازی، گرما و هیجان بازیها کم شد، اما در این دوره بازیها مانند سایر فعالیتها و رشته ها باید تابع مقررات بود و برای حفظ سلامت همه لازم است شیوه نامه های بهداشتی و ضوابط مطرح شده رعایت گردد.  

این داور بین المللی که در رقابتهای لیگ دسته یک والیبال مشهد قضاوت می‌کند گفت: سطح این مسابقات بالا بود و برد و باخت تیم‌ها تا لحطه آخر مشخص نبود که نشان می دهد بازیها نزدیک و تقریبا تیمها هم سطح بودند.

وی با گلایه از تدارکات بازیها افزود: تدارکات و اسکان میهمانان بویژه برای داوران در سطح مطلوب و مطابق انتظارمان از شهر بزرگ مشهد نبود، هتل محل اقامت و نحوه سرو غذا در شان بازیهای لیگ دسته یک والیبال کشور نبود.

امروز (پنجشنبه) روز استراحت تیم هاست اما دیدار دو تیم شهرداری جوان ارومیه و مردوشت شیراز به درخواست خودشان ساعت ۱۵ در سالن مهران مشهد برگزار شد.

در پایان چهارمین روز رقابتهای متمرکز گروه الف لیگ دسته یک والیبال کشور در مشهد تیم مس رفسنجان با چهار بازی و چهار برد و تیم هوادار تهران با سه بازی و سه برد در صدر قرار دارند و پس از آنها فولاد خراسان ، ملوان تهران و اشتادسازه در رده‌های سوم تا پنجم این گروه ۹ تیمی قرار گرفته‌اند.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله قرار بود هر تیم پنج دیدار برگزار ‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابتها تعیین شود اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به واسطه محدودیتهای ستاد ملی کرونا ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =