کرونا ۱۳ کرمانشاهی دیگر را به کام مرگ کشاند

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: ۱۳ هم استانی دیگر در شبانه روز گذشته بر اثر بیماری کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان به هزار و ۱۴۲ نفر رسید.

مهدی محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این ۱۳ نفر شامل هفت نفر در شهرستان کرمانشاه، ۲ نفر در شهرستان سرپل ذهاب و در شهرستان های اسلام آبادغرب، کنگاور، سنقر و قصرشیرین نیز هرکدام یک نفر می شود.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۶ نفر در استان کرمانشاه با علایم بیماری کووید ۱۹ بستری و ۲۲۶ مورد بیمار هم پس از بهبودی ترخیص شدند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: از ابتدای اپیدمی تاکنون ۲۱ هزار و ۳۰۲ نفر با علایم کرونا در استان بستری شدند و ۱۹ هزار و ۱۱۸ نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی در پایان گفت: هم اکنون هزار و ۲۲ بیمار مربوط به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند که از این تعداد ۱۷۲ نفر حال نامساعد دارند و حال ۵۸ نفر نیز وخیم است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز امروز در نشست ستاد کرونا استان گفت: هم اکنون شهرستان های کرمانشاه، کنگاور، سنقر و کلیایی، سرپل ذهاب، هرسین، جوانرود و صحنه در وضعیت قرمز قرار دارند.

دکتر محمودرضا مرادی افزود: شهرستان‌های اسلام آبادغرب، پاوه، ثلاث باباجانی، روانسر، قصرشیرین و گیلانغرب در وضعیت نارنجی هستند و شهرستان دالاهو نیز در وضعیت زرد است.

اخبار مرتبط