ظرفیت های البرز برای رونق شهرک صنفی شیخ آباد به کار گرفته شد

کرج- ایرنا- استاندار البرز گفت که طی یک سال اخیر با اهتمام ویژه و بهره برداری از تمامی ظرفیت های استان برای راه اندازی شهرک صنفی شیخ آباد اقدام که به دلیل اهمیت اشتغال و تولید در سال هایی که به فرمایش مقام معظم رهبری رونق و جهش تولید تاکید شده بود، در شورای تامین استان نیز مصوباتی داشتیم.

عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه  در بازدید از روند احیا و راه اندازی شهرک صنفی شیخ آباد کهبا حضور نمایندگان مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، افزود: تمامی مسوولان استان در سطوح مختلف بسیج شدند تا این شهرک با ظرفیت هزاران نیروی کار به فعالیت بازگردد.
وی ادامه داد: طی یک سال اخیر با اهتمام و تمرکز ویژه برای برداشتن سدهای بزرگ سر راه فعالیت این شهرک وارد عمل شدیم که این امر با جلسات تخصصی و بازدیدهای میدانی به جد پیگیری شد.
شهبازی گفت: مشکلاتی از قبیل تامین آب، برق و گاز که بسیار نیز اساسی بودند حل  و طی قراردادی برق رسانی به هزار و ۷۰۰ واحد صورت گرفت که طی ضرب الاجل تعیین شده این امر باید در اسرع وقت تکمیل شود.
وی افزود: همچنین مشکلاتی در خصوص مالکیت بخشی از واحدهای صنفی وجود داشت که تدابیر لازم در رابطه اتخاذ شد.
استاندار البرز عنوان کرد: در بازدید قبلی به صراحت اعلام کرده بودیم که باید تمهیداتی از سوی دستگاه های خدمات رسان اندیشیده شود که در بازدیدهای بعدی  صنوف مستقر در شهرک نباید گلایه ای از عدم خدمات رسانی نداشته باشند و بر این اساس تمامی دستگاه ها با جدیت وارد میدان شدند.
وی گفت: شهرداری کرج نیز همکاری و همراهی بسیار خوبی داشته و اکنون به گفته هیات مدیره شهرک صنفی، هیچ گونه مانعی در راستای خدمات و هماهنگی های دولتی وجود ندارد.
شهبازی افزود: این شهرک دارای هزار و ۷۰۰ واحد صنفی است که در سنوات گذشته برای ساماندهی صنوف مزاحم در جوار مناطق مسکونی برنامه ریزی شده بود.
وی گفت: پیش از این علی رغم اینکه این شهرک ظرفیت ایجاد هزاران شغل را دارد، موانعی بر سر راه فعالیت داشت، که اکنون حل و فعالیت ها در حال توسعه است.
استاندار البرز افزود:  به گفته هیات امنای شهرک صنفی شیخ آباد، ۸۰ درصد مشکلات سر راه این شهرک طی یک سال اخیر حل و گامی موثر در راستای اشتغالزایی و رونق کسب و کار برداشته شد.
حسن عقبایی دبیر هیات امنای شهرک صنفی شهرک صنفی شیخ آباد نیز در این بازدید، گفت: از اقدامات و پیگیری های شهبازی استاندار البرز قدردانی می کنیم چرا که ۸۰ درصد رفع موانع فعالیت شهرک صنفی شیخ آباد در یک سال اخیر حل شد.
وی ادامه داد:  تمام موانعی که باید از سوی دولت پیگیری و حل می شد، به سرانجام رسید و دستگاه های خدماتی بر اساس دستور استاندار برای حل مشکلات بسیج شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها