۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۶
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84116214
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

بیش از ۱۰ هزار واحد صنفی در البرز اخطار گرفتند

کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز با اشاره به اجرای ۲ هفته گذشته طرح پایان فعالیت روزانه واحدهای صنفی در این استان گفت: تعداد ۱۰ هزار و ۳۵۵ واحد صنفی که به مصوبات مربوطه ستاد کرونا در این زمینه عمل نکردند، اخطار گرفتند.

بهروز حصاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ۲۱۰ واحد صنفی نیز در این مدت تذکر کتبی دریافت کردند افزود:  گران فروشی ، تقلب و  عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی مهمترین تخلفات واحدهای مربوطه بوده است .

طبق ابلاغ اخیر ستاد ملی کرونا ، فعالیت روزانه  واحدهای صنفی  البرز برای مقابله با کرونا از روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه به مدت یک ماه تا ساعت ۱۸ عصر اعلام شده بود.

وی معتقد است از ابتدای اجرای این طرح  بیشتر واحدهای صنفی مقررات ستاد کرونا را رعایت کردند و تعدادی از واحدهای صنفی که رعایت نکرده بودند ملزم به اجرای طرح شدند.

حصاری خاطرنشان کرد که در اجرای این طرح تیم های بازرسی اتاق اصناف با همکاری بازرسان قرارگاه شهید نبی سلگی از واحدهای صنفی استان البرز بازدید کردند که بیشتر اصناف  همکاری لازم  را به عمل آوردند.

وی گفت: فعالیت صنوف طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در مدت طرح  تا ساعت ۱۸ خواهد بود و همه باید از این مصوبه برای مهار ویروس کرونا تبعیت کنند، چنانچه واحد صنفی پس از اخطار از این مهم سرپیچی کند برخورد جدی می شود.

حصاری  افزود: صنوف عرضه مایحتاج و ارزاق عمومی مانند خواربار فروشان، سوپرمارکت داران، فروشگاه های عرضه گوشت و مرغ و دیگر صنوف مرتبط با عرضه ارزاق عمومی از این محدودیت ها  مستثنی هستند.

وی تاکید کرد که همه باید برای شکست زنجیره ویروس کرونا همکاری کنند و با توجه به این شرایط چنانچه دستور توقف فعالیت و یا محدودیت واحدصنفی توسط ستاد کرونا صادر می شود اصناف خود را  مکلف به اجرای آن بدانند.

بیش از ۱۲۰ هزار واحد صنفی در استان البرز فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =