البرز رتبه چهارم مسابقات قرآن کشوری را کسب کرد

کرج - ایرنا - رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: این استان در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور رتبه چهارم را کسب کرد.

حجت الاسلام احمد اشرفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اواخر هفته گذشته به صورت برخط و طبق زمانبندی شده در  سراسر کشور برگزار شد.

رییس اداره امور قرآنی اوقاف البرز تصریح کرد: نمایندگان استان البرز در این مسابقات ۱۰ نفر بودند که از این تعداد پنج نفر در بخش آقایان و پنج نفر در بخش بانوان دررشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، قرائت و ترتیل، اذان و دعاخوانی حضور داشتند.
وی اضافه کرد: متسابقین این استان پس از مسابقه و داوری موفق به کسب رتبه های برتر کشوری از رتبه اول تا ششم کشوری شدند که البرز در کل رتبه چهارم کشوری را کسب کرد.

اشرفی گفت: در این مسابقات در بخش خانم ها مریم سماعی در رشته قرائت رتبه اول، مریم فتحی زاده در رشته ترتیل رتبه چهارم، لیلا خزایی در رشته حفظ رتبه اول، مائده جعفری در رشته حفظ کل سید امیر امامی میبدی رتبه اول رشته قرائت، حسن چاقمی در رشته حفظ کل رتبه اول و حسین عزیزی در رشته ترتیل رتبه اول را کسب کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها