۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۹
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 84116093
۰ نفر

برچسب‌ها

نیازمندی های کودکان مورد توجه قرار بگیرد

بروجرد - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: کودکان از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند که نیازمندی های آنها باید مورد توجه جدی مسوولان و خانواده ها قرار بگیرد.

ناهید پرویز پور روز پنجشنبه در دومین همایش نوای پروانه ها که به مناسبت روز جهانی کودک و حمایت از قربانیان تروریسم و همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی ۶۸ شهدای دانش آموز بروجردی برگزار شد، افزود: کودکان باید در فضایی آرام و در آغوش خانواده ها زندگی کنند تا در نهایت آرامش و امنیت بتوانند پرورش یابند.

وی اضافه کرد: کودکان در جامعه قشر آسیب پذیر هستند که اگر مورد حمایت خانواده نباشند مشکلات جامعه در آینده بیشتر خواهد شد.

پرویز پور بیان کرد: امروز کودکان ایران اسلامی با برنامه ریزی های کلان از آموزش و پرورش از برنامه های قوی برخوردار هستند و در آینده می توانند پرچم اقتدار و عزت کشور را در جهان برافراشته نگه دارند.

مدیرآموزش و پرورش بروجرد گفت: دفاع از ارزش ها و پاسداشت خون شهیدان و محکومیت تروریست ها که فرزندان این نظام را به شهادت رسانده اند، بسیار ضروری است.

محمد مهرافزون افزود: نسل جدید ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران را ندیده اند که برگزاری این گونه مراسم ها دانش آموزان و سایر اقشار را با جنایت های تروریسم و ظلم های آنان آشنا می کند.

وی با اشاره به شهادت ۶۸ دانش‌آموز مظلوم و بی‌دفاع در این حمله تروریستی در سال ۶۵ افزود: وقتی دشمن بعثی در مقابل اقتدار رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل زانو زد ناجوانمردانه مناطق مسکونی را آماج موشک‌باران خود قرارداد و درنتیجه آن ۶۸ نو گل معصوم را پرپر کرد.

به گزارش ایرنا، ساعت ۱۲:۴۵ ظهر روز شنبه ۲۰ دی ماه سال ۱۳۶۵ تعداد ۶۸ دانش آموز مدارس شهید فیاض بخش و امام حسن مجتبی (ع)  شهرستان بروجرد بر اثر موشک باران رژیم بعثی مظلومانه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =