۲۰۰ عنوان برنامه توسط بسیج جامعه زنان کردستان برگزار می‌شود

سنندج - ایرنا - مسوول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: همزمان با هفته بسیج، ۲۰۰ عنوان برنامه بصورت مجازی توسط این نهاد در مناطق مختلف این استان برگزار می‌شود.

 به گزارش ایرنا، بتول سرکانی روز پنجشنبه در نشست خبری با بیان اینکه هفته بسیج امسال با شعار «بسیج، پیشرو در خدمت و امید آفرینی»  نامگذاری شده است، اظهار داشت: سازمان بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس کردستان در شهرستان‌ها و پایگاه‌ها برنامه‌های متنوعی را متناسب با روز شمار آن در نظر گرفته که در فضای مجازی و یا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: ۴۱ عنوان برنامه از این تعداد به صورت نمادین و به مناسبت چهل و یکمین سالگرد هفته بسیج در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های شاخص استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مسوول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: راه اندازی ۶ مهد در مناطق حاشیه نشین به منظور تربیت کودکان در تراز انقلاب اسلامی، دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا و کادر درمان، مانور بزرگ فرهنگی، اجتماعی با برپایی بخش مددکاری، خدمت رسانی، مشاوره با استفاده از گروه‌های جهادی، نشست صمیمی فرماندهان پایگاه‌های مرکز استان با سردار فرمانده سپاه بیت المقدس، برگزاری مسابقه کتابخوانی،  نشست فرهنگ‌یاران خواهر و سبک زندگی فاطمی، توزیع جهیزیه برای زوج‌های جوان از جمله این برنامه‌ها است.

سرکانی تاکید کرد: خدمت رسانی به بسیجیان، نشست‌های روشنگری با موضوع ارتقای حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه معاصر سازی سبک زندگی فاطمی و برگزاری یادواره‌های شهدا و مسابقات ورزشی بومی، محلی ویژه خواران بسیجی از دیگر برنامه‌های این سازمان در طول هفته بسیج است.

وی یادآور شد: بسیج جامعه زنان در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه در مرحله اول و دوم این طرح، سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان با ارزش ریالی ۶۱ میلیون تومان نقدی و ۱۸۰ میلیون تومان غیرنقدی و همچنین ۳۰ بسته لوازم التحریر و سه سری جهیزیه توزیع کرده است.

مسوول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه بسیج لشکر مخلص خدا و خدمتگزار مردم و در تمام صحنه‌ها با اخلاص آماده نقش آفرینی است، گفت: بسیج همواره در تمام ماموریت‌های سخت و دشوار همچون مبارزه با طاغوت و همچنین دفاع مقدس به خوبی درخشیده و الگویی برای آزادیخواهان جهان بوده و اکنون تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم بکار بسته است.

سرکانی یادآور شد: با شیوع کرونا در استان، قرارگاه جهادی مزین به نام شهید سپهبد سلیمانی تشکیل شد و خواهران بسیجی در بخش‌های مختلف اقداماتی نظیر تولید ماسک، دستکش، همراهی کادر درمان، گروه‌های مشاوره برای کمک به بیماران انجام دادند.

از ۳۰ آبان تا ۶ آذر به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =