اعضای کانون گیلان هفته کتاب را در فضای مجازی تجربه کردند

رشت - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: کودکان عضو مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری امسال با توجه به شرایط کرونا برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی را علاوه بر مراکز در فضای مجازی تجربه کردند.

اسفندیار ضیائی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در هفته کتاب و کتاب خوانی در بستر فضای مجازی نسبت به معرفی کتاب های روز برای کودکان و نوجوانان اقدام کرده است.

وی معرفی کتاب در قالب کلیپ و اقدامات خلاقانه را از دیگر برنامه های اجرا شده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان عنوان و اظهار کرد : در بستر فضای مجازی نویسندگان کتاب برای آشنایی کودکان و نوجوانان معرفی شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با اشاره به برنامه ۳۰ نما از یک کتاب از سوی کانون خاطر نشان کرد: در این برنامه یک کتاب از زاویه های مختلف برای کودکان و نوجوانان در فضای مجازی معرفی شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه های مجازی کتاب در مراکز کانون، نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های مربیان و اعضا، برگزاری نشست‌ های برخط با شاعران و نویسندگان و معرفی و نقد کتاب‌ برای والدین از دیگر برنامه ‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در هفته کتاب و کتاب‌ خوانی بود.

بر اساس آخرین آمار افزون بر ۵۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز ۳۱ گانه مراکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری گیلان عضو هستند.

۲۴ تا ۳۰ آبان ماه هفته کتاب و کتاب خوانی نام گرفته است. شعار امسال هفته کتاب و کتاب خوانی دانایی؛ مانایی نام گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =