فرماندار خور و بیابانک خواهان رسیدگی به ایستگاه انتظامی این خطه شد

اصفهان - ایرنا - فرماندار شهرستان کویری خور و بیابانک در شرق استان اصفهان خواستارشدکه ساختمان ایستگاه بازرسی این منطقه بعنوان یکی از نقاط کشف مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان اصلاح و مرمت شود.

عباس نظام الاسلامی روز پنجشنبه در مراسم معرفی دادستان خور و بیابانک از وضعیت فیزیکی ایستگاه ایست و بازرسی شهید احمد رشیدی یکی از گلوگاه‌های اصلی استان و کشور در کشف مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان انتقاد کرد و گفت: این ایستگاه از امکانات و تجهیزات رصد قاچاق مواد مخدر محروم است.
نظام الاسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر عبور ترانزیت مواد مخدر و قاچاقچیان لازم است اصلاح هندسی ایستگاه بازرسی شهید رشیدی هوشمندسازی و تجهیز شود.

وی همچنین هم با اشاره به قطع مقطعی گاز در شهرستان گفت: برای پایداری شبکه گاز مصرفی به شیوه طبیعی و اتصال به خط سراسری ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
 نظام الاسلامی افزود: با اجرای این طرح علاوه بر پایداری شبکه گاز در شهرستان و تثبیت جمعیت، توسعه بخش های صنعتی و اشتغال را به دنبال دارد.
وی افزود: هم اکنون طرح گاز رسانی به خور و بیابانک به روش سی ان جی تزریقی و بارگیری شهرستان نایین و حمل با تانکر تامین می‌شود.
فرماندار خور و بیابانک از دادستان مرکز اصفهان خواست موضوع اتصال گاز شهرستان خور و بیابانک به خط سراسری و رفع مشکل قطعی گاز شهروندان را از طریق استان پیگیری شود.

در این آیین علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز اصفهان گفت: مهمترین هدف قضات و مجموعه دادگستری اجرای قانون و عدالت و فساد ستیزی است.
وی افزود: امروز قوه قضاییه با برنامه‌ای منسجم در راستای مبارزه با فساد و عدالت اجتماعی حرکت می‌کند و باید تلاش کرد مردم اختلافات و موضوعات جزیی را به دستگاه قضایی وارد نکنند که این مهم نیازمند مشارکت، همراهی و همکاری بین بخشی سایر نهادهاست.
حجت الاسلام جاویدی امام جمعه خور و بیابانک نیز گفت: قوه قضاییه مسوولیت سنگینی بر دوش دارد و وظایف خطیری به عهده او گذاشته شده است و انتظار می رود حقوق عامه شهروندان این شهرستان محروم استان از طریق دستگاه قضایی پیگیری و دفاع شود.
در پایان این مراسم محسن پور بافرانی با حکم رییس قوه قضائیه به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خور و بیابانک معرفی و از خدمات جعفر رحیمیان دادستان قبلی این شهرستان قدردانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =