۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 84116027
۰ نفر

برچسب‌ها

تفکر بسیجی راه مقابله با بحران‌ها است

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه الیگودرز گفت: تفکر بسیجی یک از مهمترین راههای مقابله با بحران‌ها است که در زمان های مختلف موجب گره‌گشایی می‌شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مهدی سرلک روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری افزود: بسیج به لباس، مکان یا شخص خاصی منحصر نمی شود بلکه به اقتضای مشکلات مختلف کشور فعالیت می کند.

وی اظهار داشت: دفاع نظامی از کشور، لایروبی و کمک به سیل زدگان، کمک به محرومان و نیازمندان، اقدامات فرهنگی و حضور در میدان مبارزه با کرونا از جمله فعالیت های بسیج بوده که در موقعیت‌های مختلف صورت گرفته است.

امام جمعه الیگودرز همچنین با تقدیر از همراهی شهروندان و کسبه در رعایت پروتکل های مقابله با کرونا تصریح کرد: این شهرستان اکنون در وضعیت نارنجی شیوع ویروس قرار دارد و اجتناب از برپایی مراسم و اجتماعات همچنان ضروری است.

حجت الاسلام سرلک همچنین با اشاره به انتخابات رییس جمهوری آمریکا اضافه کرد: ترامپ پدیده شومی بود که در طول چهار سال ریاست جمهوری، بیشترین جنایات را انجام داد.

رییس دادگستری الیگودرز نیز گفت: تفکر بسیجی راه  عبور از مشکلات است و بدون شک قوای سه گانه برای رفع مشکلات و خدمت رسانی به مردم نیازمند تقویت روحیه بسیجی هستند.

امیر هوشنگ فتحی افزود: بسیج بر مبنای ایمان، عدالت خواهی، آزادگی و ظلم ستیزی بنیان گذاشته شده است و در صورت حاکمیت این تفکر، اختلاس و رانت صورت نمی گیرد.

وی همچنین ورود سالانه ۳۰ هزار پرونده به دستگاه قضایی شهرستان ۱۵۰ هزار نفری الیگودرز را نگران کننده دانست و افزود: بسیج باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی به دستگاه قضایی کمک کند.

برنامه های هفته بسیج از ۳۰ آبان آغاز می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =