طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها با همکاری مردم موفق می‌شود

قزوین – ایرنا - دادستان قزوین گفت: طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها که از روز شنبه یکم آذرماه در استان قزوین همزمان با سراسر کشور اجرایی می‌شود با همکاری و هم‌افزایی مردم به موفقیت می‌رسد.

به گزارش ایرنا، محمد قاسمی روز پنجشنبه در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین، افزود: مردم در چند روز اخیر در جریان کلیات این طرح قرار گرفته‌اند ولی ضمانت اجرای این طرح، اجرای صحیح آن است.

وی گفت: اگر ما بهترین طرح‌ها را داشته باشیم ولی آنها را به نحو مطلوب اجرا نکنیم، اهداف مورد نظر حاصل نمی‌شود.

قاسمی افزود: دستگاه‌هایی که در این طرح باید با دانشگاه علوم پزشکی قزوین همکاری کنند قطعاً باید با تمام قدرت و قوت پای کار باشند تا ظرف دو هفته نتایج مطلوب آن را مشاهده کنیم.

دادستان قزوین گفت: این طرح شاید برای زندگی و شرایط عادی مردم سخت باشد ولی قطعاً مردم به زودی نتایج شیرین آن را لمس خواهند کرد.

وی با بیان اینکه روز گذشته، سالگرد منحوس کرونا سپری شد، افزود: در این مدت، همکاری‌ها از جانب اصناف، مشاغل مختلف و بخش خصوصی و عمومی استان شدت و ضعف داشته و یکی دوماه گذشته مطلوب شده است و انتظار می‌رود که این همکاری‌ها بهتر شود.

قاسمی با بیان اینکه سلامت مردم در اولویت کارها قرار دارد، افزود: انتظار داریم در اجرای این طرح، نظارت‌ها دقیق‌تر شود و با افرادی که بخواهند خودسرانه عمل کنند یا مقاومت داشته باشند برخورد قانونی صورت گیرد.

دادستان مرکز استان قزوین گفت: در اجرای این طرح، شاید در چند روز اول سختی داشته باشیم ولی از روز اول تا پایان طرح باید نظارت مستمر صورت گیرد تا شاهد آثار و نتایج مطلوب آن باشیم.

وی با تاکید بر همکاری خانواده‌ها در اجرای این طرح، گفت: دستگاه قضا آمادگی دارد که در هرلحظه از شبانه روز برای برخورد با متخلفان اقدام کند چون مصوبات ستاد در حکم قانون است و بخش خصوصی و دولتی باید آنها را رعایت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =