بسیج امروز بیش از هر دورانی در سپهر میهن نقش آفرین است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: نقش آفرینی‌های بزرگ و سرنوشت‌ ساز بسیج به عنوان نهادی مبارک و مردمی، امروز بیش از هر دورانی در کارکردها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش دارد.

به گزارش ایرنا، سید سعید شاهرخی با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: هفته بسیج فرصتی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان بسیجی و تکریم شهدای گرانقدر انقلاب با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق نماییم. 

در پیام استاندار همدان که نسخه ای از آن به ایرنا نمابر شده، آمده است: با گذشت چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی و پدیدار شدن بسیج مستعضعفان در سپهر میهن اسلامی، نقش آفرینی‌های بزرگ و سرنوشت‌ساز این نهاد مبارک و مردمی، امروز بیش از هر دورانی در کارکردها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش داشته است.

شاهرخی تاکید کرد: بدون شک با ترویج و تثبیت روحیه جهادی و بسیج در جامعه می‌توان از گذرگاه‌های سخت جنگ اقتصادی تحمیل شده توسط قدرت‌های غربی عبور کرد و سند گام دوم انقلاب اسلامی که از دغدغه‌های رهبری معظم است را اجرایی نمود.
استاندار همدان دراین پیام افزوده، اینجانب هفته بسیج را به تمامی مردم به خصوص بسیجیان استان همدان تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم از این فرصت و ظرفیت کلان در همه عرصه‌ها برای توسعه، پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی  استفاده شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها