دادستان: مدیران صنایع محدودیتی در رفت و آمد به قزوین ندارند

قزوین-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: مدیران صنایع استان در تعطیلی‌های ۲ هفته پیش رو به منظور کنترل کرونا، محدودیتی در رفت و آمد به استان و سرکشی به واحدهای خود ندارند.

به گزارش ایرنا، محمد قاسمی بعدازظهر پنجشنبه در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت استان قزوین که در استانداری برگزار شد،افزود: اگر جرائمی برای خودروی مدیران واحدهای تولیدی استان ناشی از تردد بین استانی در طرح محدودیت های کرونایی و تعطیلات ۲ هفته ای لحاظ شود، فهرست آن پس از این دوره در اختیار اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین قرار بگیرد تا در کمیسیون مربوطه برای آنها بخشودگی لحاظ شود.

این مسوول قضائی همچنین گفت: با توجه به اهمیت استمرار تولید در جامعه، محدودیت خاصی برای بخش های تولیدی در تعطیلی های ۲ هفته ای پیش رو اتخاذ نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با بیان اینکه مهم ترین اولویت فعلی کشور مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان و کمک به تقویت و جهش تولید است، خاطرنشان کرد: دستگاه قضا امروز بیش از هر زمانی برای کمک به تولید و تولیدکننده آماده است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی باید برای کمک به بخش تولید به تصمیم گیری های خود شتاب و سرعت لازم را ببخشیم،افزود: پیشنهاد می شود تا با هدف کمک به حل مشکلات ارزی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران، نماینده ای از استان برای پیگیری امور از بانک مرکزی معرفی شود.

وی همچنین خواستار حضور نماینده دادستانی در صورت تشکیل کارگروه ایجاد وحدت رویه بانک ها در استان تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =