نیروی انتظامی زنجان در اجرای بهینه محدودیت‌های کرونایی جدی است

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: بنا بر آخرین تدابیر و دستورالعمل اعلام شده مصوبه ستاد ملی کرونا نیروی انتظامی استان موارد را به شهرستان ها نیز ابلاغ کرده است و همانند گذشته در راستای اجرای بهینه محدودیت‌های پیش رو با جدیت عمل خواهد کرد.

سرهنگ ایرج خانی پور روز پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: طی تدابیر لازم مقرر شد فرماندهان انتظامی در کنار فرمانداران شهرستانها حضور داشته و کمک حال مردم در اجرای محدودیت های کرونایی پیش رو با هدف کاهش و کنترل بیماری کرونا باشند.

این مسؤول ادامه داد: فرماندهان انتظامی شهرستانها نیز با همکاری فرمانداران و مسوولان ادارات در اجرای هرچه این بهتر طرح کمک می کنند تا بتوان همانند گذشته اقدامات خوبی را نیز در این راستا برداشت.

وی، از دست اندرکاران اجرای این طرح خواست که پلمب اماکن عمومی به طریق گشت تلفیقی انجام گیرد و گفت: تمامی عوامل نیروی انتظامی در اقصی نقاط استان حضوری چشمگیر دارند که در صورت پیش آمدن ماموریت، راسا اقدام خواهند کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ادامه داد: نیروی انتظامی استان نیز در شرایط کرونایی به ویژه در شهرهای قرمز ورود خودروهای شخصی با پلاک های عمومی و از شهرهای قرمز به دیگر شهرهای کشور ممنوع اعلام شده  که جلوگیری خواهد کرد.

وی اظهار داشت: ورود خودروهای شخصی با پلاک‌های غیربومی نیز به شهرهای قرمز ممنوع بوده و در خصوص مناطق با وضعیت نارنجی کرونایی نیز ورود خودروهای شخصی با پلاک های بومی شهر به سایر شهرها ممنوعیت دارد.

این مسؤول ادامه داد: بر این مبنا ورود خودروهای شخصی با پلاک های غیربومی به شهرهای با وضعیت نارنجی نیز ممنوع است و در خصوص مناطق دارای وضعیت زرد نیز ورود پلاک های غیربومی و خروج پلاک های بومی از این شهرها عادی اعلام شده است.

سرهنگ خانی پور افزود: طبق این بخشنامه تردد خودروهایی امدادی، درمانی، انتظامی و حمل بار و مسافر مشمول این طرح نیستند که با نظارت پلیس می توانند به صورت عادی اقدامات خود را انجام دهند.

به گفته وی، کارکنان دولتی که محل سکونت و محل کار آنها در یک نقطه قرار دارد، شامل محدودیت های کرونایی نیستند و هم استانی هایی که به دلایل مختلف نوبت عمل جراحی، احضار دادگاهی یا از سوی ارگانی دارند، با ارائه مدارک لازم  تردد آنان مشکلی ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =