۲۹ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۷
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84115739
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سه باشگاه ورزشی در بروجرد پلمب شد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: سه باشگاه ورزشی در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شد.

سعید رشنو روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم بازرسی اداره ورزش بروجرد بیش از ۱۰۰مورد بازدید از اماکن دولتی و خصوصی و سالن‌های ورزشی به ‌عمل‌آورده است.

وی اظهار داشت: علی رغم تذکرات و اخطارهای مکرر متأسفانه برخی از باشگاه‌های ورزشی نسبت به اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونای استان و شهرستان بی‌توجه بوده و در قبال سلامتی مردم و جامعه کوچک‌ترین مسئولیتی را نپذیرفته و در خفا به ادامه فعالیت ورزشی می‌پردازند.

وی افزود: سه واحد باشگاه متخلف با همکاری نمایندگان فرمانداری و مدیریت اماکن عمومی نیروی انتظامی در سطح شهرستان شناسایی و نسبت به پلمپ قانونی آن‌ها اقدامات لازم و ضروری به عمل آمد.

رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: در موج  اول و دوم کرونا ۶۴ باشگاه ورزشی شهرستان بروجرد در جریان شیوع ویروس کرونا متضرر شدند.

رشنو  افزود: بروجرد دارای ۲۹ باشگاه ورزشی ویژه آقایان و ۳۵ باشگاه ویژه خانم ها می باشد که باشگاه های ورزشی بیشترین ضرر را در ایام کرونا متحمل شدند زیرا محل اغلب این باشگاه ها اجاره ای است.

وی اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور و شهرستان، اولین مجموعه هایی که اقدام به تعطیلی اماکن خود کردند، باشگاه های ورزشی بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha