سرمربی آلومینیوم اراک: هدف ما کسب رتبه تک‌ رقمی در لیگ است

اصفهان_ایرنا_سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: هدف ما کسب رتبه تک رقمی در پایان لیگ برتر فوتبال کشور است که با تلاش بازیکنان، این هدف مُیَسر می‌شود.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری مجازی پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان افزود: تیم آلومینیوم اراک، نخستین سالی است که در لیگ برتر فوتبال کشور حضور دارد و اگر رتبه تک رقمی کسب کنیم، کمتر از کسب قهرمانی نیست.

وی با اشاره به اتفاقات دیدار نخست این تیم اظهار داشت: قبل از بازی نخست، خیلی از مسائل در شان باشگاه ما نبود ولی بعد از انتخاب هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، این مشکلات مرتفع شد.

خطیبی خاطرنشان کرد: پیش از آن، آلومینیوم اراک زمان کافی برای ساختن تیم جدید و انتقالات را از دست داده بود.

وی با قدردانی از هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه برای رفع عمده مشکلات تیمش افزود: تمرکز من بیشتر روی موضوعات فنی و تاکتیکی است و تیم آلومینیوم نیازمند زمان برای هماهنگی بیشتر است که این هدف در چند بازی آینده رقم می‌خورد.

خطیبی با اشاره به اینکه شخصیت تیم ما در حال شکل‌گیری است، اظهار اطمینان کرد که تیم تحت مدیریتش بعد از گذشت چند بازی و هماهنگی بیشتر بین بازیکنان، کیفیت مناسبی از فوتبال اراک را به نمایش بگذارد.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان‌اینکه در اصفهان خاطرات خوبی از حضور در تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن دارد، ابراز امیدواری کرد: هر ۲ تیم در بازی فردا نمایش خوب و جذابی داشته باشند.

دیدار تیم‌های سپاهان و آلومینیوم اراک از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور، فردا پنجشنبه ۲۹ آبان از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =