مربی سپاهان: تعطیلات ۲ هفته‌ای لیگ‌برتر فوتبال به سود تیم ما بود

اصفهان- ایرنا- مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تعطیلی ۲ هفته‌ای اخیر لیگ برتر به سود تیم ما بود و در دیدار فردا مقابل آلومینیوم اراک برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، علیرضا مرزبان شامگاه روز چهارشنبه در نشست خبری مجازی قبل از بازی با تیم آلومینیوم اراک افزود:  این تعطیلات سبب شده تا بتوانیم روی مسائل تاکتیکی و روانی بازیکنان کار کنیم و بتوانیم در رقابتهای بعدی گامهای خوبی برداریم.

وی خاطرنشان کرد : تیم سپاهان در فصل قبل فراز و فرودهای زیادی داشت و سهمیه آسیا را از دست داد و منبعد گامهای موفقیت را بر می دارد.

وی تصریح کرد: با این حال در فصل جاری با برنامه ریزی های صورت گرفته و هدایت محرم نویدکیا تجزیه و تحلیل خوبی بر روی تیم ها و بازیکنان داشتیم.

مرزبان افزود: بعد از شکست دیدار نخست در این ۲ هفته روی مسائل تاکتیکی بازیکنان کار کردیم و شرایط خوبی داریم و برای پیروزی تلاش خود را خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه محرم نویدکیا زمانی هم که فوتبال بازی می کرد در زمین مربی خوبی بود اظهارداشت: کادر فنی سپاهان ارتباط خوبی با هم دارند و هر کدام با مدیریت قوی نویدکیا همکاری خوبی داریم.

وی  با اشاره به اینکه بدون حضور هواداران فوتبال لذتی ندارد ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر این شرایط تغییر کند، چون سپاهان بخش بزرگی از افتخارات و قهرمانی هایش را مدیون آنهاست.

مرزبان تصریح کرد: سپاهان بازیکنان با کیفیتی دارد و بازیکنان جوان این تیم آینده خوبی خواهند داشت.

دیدار تیم های فولادمبارکه سپاهان و آلومینیوم اراک از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور فردا پنجشنبه از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =