مسیرهای کوهستانی پایتخت سفید پوش شد

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران اعلام کرد: بارش عصرگاهی برف در مناطق کوهستانی مسیرهای این مناطق را سفید پوش کرد.

عادل مصدقی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:‌ در ساعات عصرگاهی بارش برف مسیر هراز محدوده پیست آبعلی و امامزاده هاشم (ع) را سفید پوش و لغزنده کرد.

وی افزود: همچنین در مسیر امین آباد فیروزکوه و سربندان، سیدآباد، جاوان و دلیچایی شهرستان دماوند نیز بارش برف این مناطق را لغزنده کرد.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ادامه داد: در سایر مسیرهای شمالی استان از جمله فشم و امامزاده داود (ع) نیز بدلیل بارش باران موجب لغزندگی مسیرها شد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر لغزندگی جاده ها شاهد پدیده مه گرفتگی در مسیرهای کوهستانی استان تهران هستیم که از رانندگان می خواهیم با احتیاط و رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی در مسیرها حرکت کنند.

مصدقی همچنین درباره آخرین وضعیت ترافیکی در مسیرهای استان تهران نیز گفت:‌ هم اکنون در مسیرهای جاجرود- بومهن، تهران- پاکدشت و تهران- شهریار شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

به گفته وی؛ در آزاد راه های تهران- کرج؛ تهران- قم و تهران- ساوه نیز شاهد ترافیک پرحجم تا نیمه سنگین هستیم.

معاون راهداری استان تهران از رانندگان خواست که در جاده ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند و جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی به سامانه ۱۴۱ مرکز اطلاع رسانی راهداری کشور تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =