مددی: نباید بازیکن آکادمی خود را از تیم دیگر با چند میلیارد بخریم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه استقلال گفت: این خوب نیست که بازیکن آکادمی خود را مجبور شویم از تیمی دیگر با هزینه میلیاردی جذب کنیم.

به گزارش ایرنا، احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در خصوص جلسه آکادمی باشگاه استقلال اظهار داشت:  من به طور شخصی همه تلاشم را می‌کنم تا نام باشگاه استقلال بزرگ باقی بماند. تغییر و تحول در کار، طبیعی است. امروز نادر فریاد شیران مسوولیت سنگینی را قبول کرده‌ است و همه ما تلاش می‌کنیم تا نام استقلال بزرگ باقی بماند. باید کمک کنیم امکانات‌مان در آکادمی را بیشتر کنیم.

وی در ادامه افزود: ما به طور شبانه‌روزی در حال تلاشیم و امیدوارم بتوانیم تا یک زنجیره از تیم‌های پایه به بزرگسالان وصل کنیم. نمونه این برنامه، حضور آرش برهانی در تیم امید و بزرگسالان است. ماموریت آکادمی وصل بازیکنان با استعداد به تیم بزرگسالان است. این یک اتفاق شیرین است و ما به دنبال قوی شدن این زنجیره هستیم.

مددی گفت: این خوب نیست که بازیکن آکادمی خود را مجبور شویم از تیمی دیگر با هزینه میلیاردی جذب کنیم. یک ماموریت هشت گانه برای هیات امنا در نظر گرفته‌ام و امیدوارم هیات امنا بتواند به تیم‌های پایه کمک کند. مسوولیت خطیری بر عهده فریاد شیران قرار گرفته است که امیدوارم در آن موفق باشد.

گفتنی است امروز(چهارشنبه) باشگاه استقلال هیات امنایی را برای آکادمی خود ترتیب داد که در آن چند پیشکسوت از باشگاه حضور دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار ورزش