سرمربی نساجی : بازی سختی با تراکتور پیش رو داریم

ساری - ایرنا - سرمربی تیم نساجی مازندران گفت : تراکتورسازی یکی از مدعیان لیگ برتر محسوب می‌شود و ما قطعا بازی سختی با این تیم پیش رو داریم.

به گزارش ایرنا ، وحید فاضلی چهارشنبه شب در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش با تراکتور سازی تبریز در قائمشهر افزود : نیابد هیچ تیمی را بیش از حد بزرگ یا کوچک بشماریم . وظیفه بازیکنان ارائه بازی خوب و جنگنده برای کسب نتیجه است.

وی گفت : بازیکنان ما تا ثانیه های آخر باید در برابر حریف ، بازی و برای کسب نتیجه تلاش کنند ولی ابتدا باید به دنبال حفظ نتیجه باشیم و پس از شناخت کامل حریف برای برد هم تلاش خواهیم کرد.

سرمربی نساجی در مورد دروازبان تیمش پس از رفتن علیرضا حقیقی سنگربان فصل گذشته نساحی و تیم ملی ، اظهار داشت : هم اکنون نیما میرزاد ، دروازه بان آینده دار کشور و تیم ملی جوانان را در دروازه داریم که در بازی اول ما خوب ظاهر شد. من به ایشان اعتقاد زیادی دارم و حتی معتقدم می تواند تیم ملی را در جام جهانی نیز همراهی کند ضمن این که حسین طهماسبی دروازه بان با تجربه و خطیری دروازه بان جوان را نیر داریم ‌ و مشکلی نخواهیم داشت.

وی در مورد چیدمان داوری در لیگ برتر ، از داوران و نوع چینش در هفته اول و دوم لیگ بیستم ابراز رضایت کرد.

نساجی مازندران عصر فردا پنجشنبه ۲۹ آبان در هفته دوم رقابت های لیگ برتر میزبان تراکتور سازی تبریز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر است.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه با قضاوت کرمانشاهی شروع می شود.

نساجی با برد ۳ بر صفر در برابر آلومینیوم اراک در هفته اول بازی های لیگ برتر با کسب سه امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تراکتور سازی بازی هفته اول را با تساوی برابر نفت مسجد سلیمان پایان برد و در رده پنجم جای گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها