۳۰۰ برنامه ویژه فضای مجازی طی هفته بسیج در خوی برگزار می‌شود

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه خوی گفت: ۳۰۰ برنامه مختلف با ۴۸ عنوان همزمان با هفته گرامیداشت بسیج در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

سرهنگ موسی جعفرزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به وجود بیماری کرونا و منع برگزاری همایش های مختلف جهت گرامیداشت این هفته افزود: براین اساس امسال برنامه های گرامیداشت این هفته با شعار" بسیج پیشرو خدمت"، در بستر فضای مجازی و هرچه باشکوه تر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: موضوع های فرهنگی، اجتماعی، مسابقات فرهنگی، خاطره گویی، مردم داری، کمک مومنانه و مبارزه با کرونا از جمله مهمترین بخش های برنامه های هفته بسیج در خوی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه خوی بیان داشت: با توجه به شیوع کرونا برنامه های محوری هر پایگاه مقاومت، یک پایگاه سلامت، با عنوان "طرح شهید سلیمانی"، با همکاری دانشکده علوم پزشکی خوی و در جهت آگاهی دهی بیشتر به مردم درخصوص رعایت اصول بهداشتی و اجتماعی این بیماری اجرا می شود.

وی ادامه داد: زنگ شروع هفته بسیج نیز در بستر فضای مجازی توسط فرمانده سپاه و رییس اداره آموزش  پرورش شهرستان، روز جمعه سی ام آبان ماه جاری نواخته می شود.

سرهنگ جعفرزاده گفت: یادواره های بزرگداشت یاد و نام شهدا و همایش های بصیرتی و همچنین همایش سالانه نمایش اقتدار بسیج همزمان با سخنرانی مقام معظم رهبری به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، گرامیداشت هفته بسیج از ۳۰ آبان ماه شروع شده و ششم آذرماه خاتمه می یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =