خانه مطبوعات همدان تازه نفس شد

همدان- ایرنا- انتخابات خانه مطبوعات استان همدان روز گذشته ۲۸ آبان ماه به صورت الکترونیکی برگزار و هیات مدیره جدید این تشکل برای سه سال آینده انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان در بخش مدیران مسوول محمدرضا خوش‌گفتار ۸۷ رای و زهره پوروهابی ۵۶ کسب کردند و نصرت‌اله طاقتی احسن با ۴۹ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شد. 

در بخش خبرنگار مهرداد حمزه با ۷۹ رای، فرشید گل‌محمدی با ۶۴ رای و اشکان یوسفی با ۵۵ رای انتخاب شدند و حمیدرضا جلیلی با ۴۹ رای و شکیبا کولیوند با ۴۳ رای به عنوان عضو علی البدل برگزیده شدند. 

مریم شهابی‌ با ۷۴ رای در بخش نمایندگی خبرگزاری ها انتخاب شد و علی ثقفی با کسب ۵۶ رای عضو علی البدل شد. 

در قسمت نمایندگی روزنامه سراسری نیز اهالی رسانه استان همدان با ۱۰۲ رای غلامرضا فریدونی را معرفی کردند و مجید ملکیان هم ۴۹ رای کسب و جایگاه علی البدلی را از آن خود کرد. 

بر اساس نتایج حاصل شده اسدالله ربانی مهر با ۶۵ رای و مجیدمختاری با ۵۸ رای در این دوره بازرسان خانه مطبوعات استان همدان هستند و عضو علی البدل این بخش نیز احسان مطهری با ۵۵ رای است. 

طبق اساسنامه، از بین اعضایی که عضو سامانه خانه مطبوعات هستند، باید یک نفر از سرپرستان خبرگزاری‌ها، یک نفر از سرپرستان روزنامه‌های سراسری، ۲ نفر از مدیران مسوول رسانه‌های محلی و سه نفر از بین خبرنگاران برای عضویت در هیات مدیره انتخاب ‌شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha