پیروزی اشتادسازه و مس رفسنجان در لیگ دسته ۱ والیبال کشور

مشهد-ایرنا- تیمهای والیبال اشتاد سازه و مس رفسنجان در روز چهارم رقابتهای متمرکز لیگ دسته یک والیبال کشور در مشهد رقبای خود را شکست دادند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، عصر امروز  اشتاد سازه در سالن مهران مشهد میزبان ملوان تهران بود و توانست با اقتدار این تیم تهرانی که یکی از مدعیان صعود به دور بعد بود را با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۴ شکست دهد.

با این نتیجه امیدها برای صعود اشتادسازه میزبان و جوان به سرمربیگری حامد صمدی به بخش دوم دور مقدماتی مرحله رفت لیگ دسته اول والیبال در گروه الف قوت گرفت.  

در دیگر بازی عصر امروز که در ورزشگاه شهید بهشتی برگزار شد تیم مدعی مس رفسنجان در برابر تیم کم تجربه "شهرداری جوان ارومیه" قرار گرفت که والیبالیستهای جوان ارومیه ای توانستند با ارائه یک بازی خوب، دستهای اول و سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۳ پیروز شوند و مس رفسنجان نیز  دستهای دوم و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ به سود خود تمام کرد اما در نهایت تیم مس رفسنجان با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ جوانان ارومیه ای را مغلوب کرد و این دیدار نفسگیر را با نتیجه ۳ بر ۲ برد.   

با پایان یافتن روز چهارم رقابتها پس از مس رفسنجان با چهار برد، تیم های هوادار تهران،  فولاد خراسان، ملوان تهران و اشتادسازه به عنوان شانس‌های حضور در مرحله بعد دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در گروه الف قرار دارند.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، تیمهای شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه بازی و روزهای دوشنبه و پنجشنبه ۲۶ و ۲۹ این ماه نیز استراحت دارند.

در این مرحله قرار بود هر تیم پنج دیدار برگزار ‌کند و پس از استراحت دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابتها تعیین شود اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به واسطه محدودیتهای ستاد ملی کرونا ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها