۲۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۲
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84115279
۰ نفر

برچسب‌ها

تصویب طرح جامع گردشگری ارگ بم پیگیری می شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه ارگ بم جزئی از هویت فرهنگی ایرانی ها است، گفت: تصویب طرح جامع گردشگری ارگ بم را پیگیری می کنیم.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز چهارشنبه در حاشیه سفر به شهرستان های شرقی استان کرمان و بازدید از ارگ تاریخی بم در جمع اصحاب رسانه افزود:حمایت‌های لازم از آثار فرهنگی را یکی از اولویت های مدیریت استان می دانیم و آن را پیگیری می کنیم.

وی به پیگیری‌های معاونت عمرانی استانداری برای تامین اعتبار نورپردازی ارگ تاریخی بم از اعتبارات ملی و استانی اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات اولیه برای طرح جامع گردشگری ارگ بم و اطراف آن از سوی فرمانداری انجام شده و حمایت از آثار فرهنگی که مسائل هویتی ما هستند را انجام خواهیم داد.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: برای بررسی مشکلات دقیق شهرستان‌ها با فرمانداران و تعدادی از مدیران نشست خواهیم داشت و امروز کلیاتی از شهرستان‌ها را بررسی کردیم.
زینی وند با اشاره به آغاز طرح لایروبی رودخانه‌های شهرستان ریگان، به بررسی مباحث امنیتی شرق استان در این سفر اشاره کرد و گفت: طرحی برای پوشش امنیتی جنوب شرق کشور داریم که به خرده ناامنی‌ها پایان می‌دهد.

استاندار کرمان صبح امروز و در آستانه اعمال محدودیت های تردد کرونایی بخشی از خطوط مواصلاتی و جاده های استان را مورد بازدید قرار داد و در ادامه به عنوان نخستین سفر شهرستانی خود پس از انتصاب به عنوان استاندار کرمان، به شهرستان های ریگان و بم در شرقی سفر کرد.

در سفر استاندار کرمان به شهرستان ریگان عملیات لایروبی رودخانه اصلی ریگان که از زیر پل ۸۰۰ متری عبور می کند با هدف مراقبت از مناطق روستایی و شهری در مقابل سیلاب و  احداث دیواره حفاظتی شهر ریگان توسط شهرداری این شهرستان آغاز شد. 

استاندار کرمان در سفر به شهرستان بم از کارخانه های خودروسازی ارگ جدید،خطوط تولید قطعات یدکی خودر و شرکت خدمات مخابراتی بازدید و روند ساخت بیمارستان ۲۰۲ تختخوابی بم را نیز مورد ارزیابی قرار داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =