کشف بیش از ۹۱ درصد جرایم جنایی در کشور

تهران - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: این پلیس در هفت ماهه اول امسال موفق شد با استفاده از روش‌های علمی و کارآگاهی بیش از ۹۱ درصد جرایم جنایی به وقوع پیوسته در کشور را کشف کند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه نیروی انتظامی، سردار محمد قنبری با بیان اینکه پلیس آگاهی در حوزه کشف جرایم جنایی با سرعت، دقت و اقتدار عمل می کند، افزود: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی در سال جاری موفق شدند بیش از ۹۶ درصد از پرونده های قتل را به نتیجه برسانند و بیش از ۹۱ درصد جرایم جنایی کشور اعم از سرقت مسلحانه و آدم ربایی را کشف و مجرمان را دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی ناجا افزود: پرونده های تشکیل شده در پلیس آگاهی به ویژه پرونده های جنایی تا زمان کشف تحت پیگیری کارآگاهان قرار دارد و به هیچ وجه از دور تحقیقات خارج نخواهند شد.

سردار قنبری، پرهیز از همراه داشتن چاقو و سلاح سرد، افزایش مهارت های کنترل خشم، دوری از پرخاشگری، خودداری از نزاع و درگیری و پیگیری اختلافات از طریق راه کارهای قانونی را در کاهش وقوع قتل در کشور تاثیرگذار دانست و از نهادهای فرهنگی و اجتماعی خواست پلیس را در این زمینه یاری رسانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =