۲۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84115260
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مطهری: تنها برای پر کردن فهرست بازیکن جذب نمی‌کنیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بخواهیم بازیکنی جذب کنیم، صرفا جهت پر کردن فهرست نخواهد بود و بازیکنی خواهیم گرفت که بتواند به تیم ما کمک کند.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری در مورد حل شدن مشکل قراردادش گفت: با ابراهیم شکوری در مورد قراردادم صحبت کردم و امروز این قرارداد به امضا رسید و مشکل حل شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا متممی به قراردادش اضافه شد، تصریح کرد: ما قرداد داشتیم و متممی در کار نبود. فقط باید قرارداد مالی امضا می‌شد که این کار امسال صورت گرفت.

وی در مورد جذب مدافع افزود: می‌دانید این روزها جذب بازیکن سخت است. ما گزینه‌های زیادی داشتیم اما تحت قرارداد با سایر باشگاه‌ها بودند. بازیکنی هم که ما بخواهیم جذب کنیم باید بتواند در حد و اندازه تیم فوتبال پرسپولیس باشد. ما صرفا نمی‌توانیم جهت پر کردن فهرست بازیکن بگیریم. ما خیلی دقیق بازیکنان و لیگ را رصد می کنیم تا گزینه‌ای در حد و اندازه پرسپولیس را بگیریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: هنوز هشت ساعت تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

وی در مورد اینکه گفته می شود یک بازیکن از شهر خودرو، یک مدافع از پیکان و یک مدافع از مس کرمان مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار دارند، اضافه کرد: من دوست ندارم در مورد اسامی صحبت کنم اما باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مطهری با اشاره به اوضاع فعلی سرخپوشان گفت: شرایط تیم از نظر فنی، روحی و روانی خوب است و بازیکنان آماده بازی پیش رو برابر صنعت نفت آبادان هستند. امیدوارم بتوانیم فوتبال قابل احترام و خوبی ارائه دهیم و نتیجه خوبی هم بگیریم دعا می کنم هر چه زودتر از شر این بیماری خلاص شویم.

وی در خصوص احتمال تعطیلی لیگ اظهار داشت: تعطیلی به طور حتم کمکی نخواهد کرد. فوتبال به جامعه شور و نشاط می‌دهد عدم تعطیلی مسابقات به نفع فوتبال خواهد بود.

مربی سرخپوشان در مورد ناراحتی یحیی گل‌محمدی از شرایط موجود تصریح کرد: گروه مدیریت جدید خیلی زحمت می کشد. ابراهیم شکوری بازیکن من در سایپا بود و همدیگر را درک  می‌کنیم. ناراحتی یحیی گل محمدی مربوط به مدیریت قبل بود و نیازی نیست که من بخواهم روی آن ریز شوم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha