۲۵ برنامه طی هفته بسیج در اشنویه برگزار می‌شود

مهاباد-ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه اشنویه گفت: ۲۵ برنامه فرهنگی و اجتماعی گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با سرایت ویروس کرونا و حمایت از آسیب‌دیدگان برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار عباس محمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برگزاری نمایشگاه مجازی از دستاوردها و فعالیت‌های بسیج، تقدیر از مدافعان سلامت و خانواده‌های شهدای سلامت، استفاده از ظرفیت و پتانسیل بسیج جهت طرح ازدواج آسان، برگزاری میز خدمت از جمله برنامه‌های اصلی در این ایام است.

وی افزود: هرساله پنجم آذرماه نمایش اقتدار بسیج برگزار می‌شد که امسال به دلیل بیماری کرونا و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در این روز رهبر معظم انقلاب از طریق تلویزیون سخنرانی خواهند کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه اشنویه گفت: سه طرح عمرانی و محرومیت‌زدایی نیز در روستاهای  گلاز و بالاگیر این شهرستان با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریالی طی این هفته افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به ادامه کمک های مومنانه در هفته بسیج افزود: تاکنون چهار هزار ۳۰۰ بسته معیشتی با هزینه بیش از ۲۰ میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع شده‌است.

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا  با همت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جهت رفع نیازها  ۱۴ هزار عدد ماسک نیز تولید و بین شهروندان  توزیع شده‌است.

از ۳۰ آبان تا ۶ آذرماه در تقویم به نام هفته گرامیداشت بسیج نامگذاری شده است.

بسیج پیشرو خدمت و امیدآفرین شعار امسال این هفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =